تا 450 دلار در فروش جاروبرقی ربات در Best Buy صرفه جویی کنید

می 26, 2023 by بدون دیدگاه

جاروبرقی ربات سفید در برابر فرش بژ

جاروبرقی ربات سفید در برابر فرش بژ

جاروبرقی ربات می تواند به شما کمک کند تا کارهایتان را محول کنید تا بتوانید وقت خود را صرف کارهای دیگری کنید که از آن لذت می برید. از 19 می، به لطف لیست ترخیص کالاها و معاملات 48 ساعته فروش فلش، می توانید معاملات را در Best Buy پیدا کنید. توجه داشته باشید که برخی از این معاملات به پایان می رسد امروز ساعت 11:59 شب CT. در اینجا یک خلاصه کوچک از آنچه می توانید پیدا کنید آمده است:

اگر به دنبال جاروبرقی رباتی جدید هستید که بتواند به شما کمک کند خانه خود را تمیز و مرتب نگه دارید، این Roborocks یا ECOVACS ممکن است این کار را انجام دهند. تا 450 دلار روبوک دریافت کنید که می تواند خاک را ضبط کند، خانه شما را نقشه بکشد و حتی تمیز کند. در اینجا بهترین معاملاتی است که در Best Buy پیدا کردیم.

بهترین جاروبرقی ربات ارزان قیمت

جاروبرقی ربات سفید در برابر پس زمینه سفید

جاروبرقی ربات سفید در برابر پس زمینه سفید

در یک برگه جدید باز می شود

اعتبار: Robotock

انتخاب ما: جاروبرقی و جاروبرقی ربات وای فای Roborock Q7 Max (در یک برگه جدید باز می شود)

399.99 دلار در Best Buy (200 دلار صرفه جویی کنید)

(در یک برگه جدید باز می شود)

چرا ما آن را دوست داریم

جاروبرقی و جاروبرقی ربات وای فای Roborock Q7 Max فقط کثیفی، گرد و غبار و زباله را از بین نمی برد. همچنین برای تمیز کردن محیطی بدون زحمت، کف را تمیز می کند. به طور معمول با قیمت 599.99 دلار، اکنون می توانید این جاروبرقی ربات را با 399.99 دلار یا 200 دلار تخفیف تهیه کنید. این باعث صرفه جویی 33 درصدی در کل شما می شود.

فناوری LiDAR این جاروبرقی هنگام استفاده از برنامه Roborock، نقشه خانه شما را ترسیم می کند و به ربات جاروبرقی اجازه می دهد تا خانه شما را بشناسد و کارآمدترین نقشه را از نحوه تمیز کردن خانه شما ایجاد کند. همچنین دارای یک سنسور حساس است که به Q7 اجازه می دهد از هر گونه مانع احتمالی بر سر راه خود عبور کند، و مجهز به یک مخزن 2 در 1 است که فضایی برای جمع آوری تمام گرد و غبار و آب کثیف شما دارد. علاوه بر این، یک بار شارژ باتری تا سه ساعت عمر می کند. با عجله؟ از فعال سازی صوتی برای عملکرد هندزفری استفاده کنید.

بهترین جاروبرقی ربات سطح متوسط

جاروبرقی و جاروبرقی ربات سیاه در حوض شارژ در برابر پس زمینه سفید

جاروبرقی و جاروبرقی ربات سیاه در حوض شارژ در برابر پس زمینه سفید

در یک برگه جدید باز می شود

اعتبار: ECOVACS

انتخاب ما: جاروبرقی و جاروبرقی ECOVACS Robotics DEEBOT T8+ (در یک برگه جدید باز می شود)

524.99 دلار در بهترین خرید (225 دلار صرفه جویی کنید)

(در یک برگه جدید باز می شود)

چرا ما آن را دوست داریم

جاروبرقی و جاروبرقی ECOVACS Robotics DEEBOT T8+ مجهز به TrueDetect است، قابلیتی که به آن اجازه می‌دهد هر گونه مانع احتمالی در اطراف خانه شما را تشخیص دهد و از آن جلوگیری کند. این نه تنها از بروز حوادث ناگوار جلوگیری می کند، بلکه وقفه های جوانه را کاهش می دهد، بنابراین لازم نیست نگران انتقال جاروبرقی ربات به محل صحیح باشید. به طور معمول با قیمت 749.99 دلار، اکنون می توانید این ربات جاروبرقی و جاروبرقی را فقط با 524.99 دلار پیدا کنید و 225 دلار یا 30 درصد صرفه جویی کنید. این ربات جاروبرقی که با TrueMopping طراحی شده است، خانه شما را می شناسد تا بهترین مسیر تمیز کردن را ترسیم کند. به لطف ایستگاه تخلیه خودکار DEEBOT T8+ که هر بار گرد و غبار جمع شده در کیسه را برای هفته ها در یک زمان خالی می کند، تمیز کردن بسیار آسان است. بسته به قدرت و ویژگی‌های مورد استفاده، تا سه ساعت زمان اجرا خواهید داشت.

بهترین جاروبرقی ربات پر از آب

ایستگاه جاروبرقی و شارژ ربات مشکی و نقره ای

ایستگاه جاروبرقی و شارژ ربات مشکی و نقره ای

در یک برگه جدید باز می شود

اعتبار: ECOVACS

انتخاب ما: ECOVACS Robotics DEEBOT X1 OMNI (در یک برگه جدید باز می شود)

1099.99 دلار در Best Buy (450 دلار صرفه جویی کنید تا ساعت 11:59 شب CT)

(در یک برگه جدید باز می شود)

چرا ما آن را دوست داریم

جاروبرقی و جاروبرقی ربات ECOVACS Robotics DEEBOT X1 OMNI شامل برس های جانبی دوتایی، یک برس شناور و یک دستشویی تحت فشار برای اطمینان از تمیز کردن بهینه است. معمولاً 1549.99 دلار قیمت دارد، اکنون می توانید آن را تنها با 1099.99 دلار در Best Buy پیدا کنید. به لطف فروش فلش 48 ساعته Best Buy، 450 دلار یا 29 درصد صرفه جویی خواهید کرد. این فروش به پایان می رسد امروز ساعت 11:59 شب CT، که اکنون زمان بسیار خوبی برای در نظر گرفتن این ربات خلاء می کند.

DEEBOT X1 OMNI که برای راحتی طراحی شده است، از شستن فرش جلوگیری می کند و پس از تماس با فرش و موکت، قدرت مکش را افزایش می دهد. سیستم TrueMapping آن از سنسورهای dToF که معمولاً در اتومبیل‌های خودران استفاده می‌شود برای ترسیم مؤثرترین مسیر برای تمیز کردن خانه شما استفاده می‌کند و زمان اجرای 140 دقیقه‌ای آن تضمین می‌کند که همه چیز در یک اجرا انجام می‌شود. چیزی روی زمین گذاشته اید؟ DEEBOT X1 OMNI برای اجتناب از اشیا و ادامه تمیز کردن بدون مشکل طراحی شده است. تمیز کردن جاروبرقی و جاروبرقی ربات نیز یک مشکل است: پس از اتمام کار جاروبرقی و پاک کردن، این جاروبرقی ربات به ایستگاه تخلیه خودکار و تمیز کردن خودکار باز می گردد تا برای جلسه بعدی آماده شود.

معاملات بیشتر از این قبیل

#تا #دلار #در #فروش #جاروبرقی #ربات #در #Buy #صرفه #جویی #کنید