نحوه رفع انسداد TikTok به صورت رایگان

می 26, 2023 by بدون دیدگاه

49% پس انداز: ExpressVPN می تواند TikTok را از هر کجای دنیا رفع انسداد کند. اشتراک یک ساله ExpressVPN(در یک برگه جدید باز می شود) به قیمت 81.38 پوند به فروش می رسد و شامل سه ماه اضافی به صورت رایگان — 49 درصد تخفیف برای مدت زمان محدود است. این طرح با ضمانت بازگشت پول همراه است.


تعداد فزاینده ای از کشورها و نهادهای دولتی محدودیت هایی را برای استفاده از TikTok اعمال کرده اند (یا کاملاً ممنوع کرده اند) و مجلس نمایندگان مونتانا آخرین موردی است که ممنوعیت این برنامه بسیار محبوب را تصویب کرده است. اگر به دنبال بهترین راه برای دور زدن ممنوعیت هستید، باید به طور جدی از VPN استفاده کنید.

این سرویس‌های قدرتمند امنیت سایبری می‌توانند آدرس IP واقعی شما را مخفی کنند و شما را به یک سرور امن در مکانی که از استفاده از TikTok پشتیبانی می‌کند، متصل کنند، به این معنی که می‌توانید از هر کجای دنیا به برنامه مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. خطرات امنیت سایبری استفاده از TikTok به خوبی مستند شده است، اما این امر مانع از اختصاصی ترین کاربران نمی شود. این کاربران برای رفع انسداد TikTok باید مراحل زیر را دنبال کنند:

  1. برای VPN ثبت نام کنید

  2. برنامه را در دستگاه مورد نظر خود بارگیری کنید (بهترین VPN ها برنامه هایی برای Windows، Mac، iOS، Android، Linux و موارد دیگر دارند)

  3. برنامه را باز کنید و به سروری در مکانی که از TikTok پشتیبانی می کند متصل شوید

  4. از TikTok دیدن کنید

  5. از هر کجای دنیا از برنامه استفاده کنید

بهترین VPN ها برای این کار رایگان نیستند، اما بیشتر آنها تمایل به ارائه ضمانت بازگشت پول سخاوتمندانه دارند. بدیهی است که استفاده از این ضمانت‌های بازگشت وجه راه‌حل بلندمدتی نیست، اما به این معنی است که می‌توانید در هنگام سفر به مکانی که برنامه را ممنوع کرده است، TikTok را رفع انسداد کنید و سپس سرمایه‌گذاری خود را در تاریخ بعد بازیابی کنید. این یواشکی است، اما به این معنی است که می توانید TikTok را به صورت رایگان با VPN رفع انسداد کنید.

تعدادی VPN وجود دارد که می توانند به طور قابل اعتماد TikTok را رفع انسداد کنند، اما ExpressVPN احتمالا بهترین است. ExpressVPN(در یک برگه جدید باز می شود) مشترکین سرعت اتصال چشمگیر، سطوح قدرتمند رمزگذاری، برنامه و رابط بصری، پشتیبانی زنده مفید و حداکثر پنج اتصال همزمان را دریافت می کنند. ExpressVPN همچنین دارای یک خط مشی رازداری قوی است، بنابراین داده های شما همیشه محافظت می شود.

اشتراک یک ساله ExpressVPN(در یک برگه جدید باز می شود) به قیمت 81.38 پوند به فروش می رسد و شامل سه ماه اضافی به صورت رایگان — 49 درصد تخفیف برای مدت زمان محدود است. این طرح تخفیف دار همچنین شامل یک سال پشتیبان گیری رایگان ابری نامحدود و 30 روز ضمانت بازگشت وجه است. با ضمانت برگشت پول، می‌توانید TikTok را بدون تعهد به پول نقد خود رفع انسداد کنید.

TikTok را از هر کجای دنیا با ExpressVPN رفع انسداد کنید.

#نحوه #رفع #انسداد #TikTok #به #صورت #رایگان