یوتیوب از شر استوری های یوتیوب خلاص می شود

می 26, 2023 by بدون دیدگاه

لوگوی یوتیوب

لوگوی یوتیوب

بینندگان YouTube عادت دارند استوری های YouTube پس از هفت روز منقضی شوند. با این حال، ماه آینده، داستان‌های YouTube برای همیشه از بین خواهند رفت.

در 26 ژوئن، یوتیوب به طور رسمی ویژگی استوری های یوتیوب خود را غروب می کند. از روز دوشنبه، کاربران دیگر نمی‌توانند داستان‌های YouTube را ایجاد کنند. هر داستانی که قبل از آن تاریخ ایجاد شده باشد، به طور معمول، 7 روز پس از ایجاد داستان منقضی می‌شود، به این معنی که از دوشنبه آینده، 3 ژوئیه، دیگر هیچ داستان YouTube قابل مشاهده نخواهد بود.

یوتیوب توضیح داد که دلیل حذف استوری‌های یوتیوب این بود که بتواند روی دیگر ویژگی‌های محبوب‌تر اخیر خود تمرکز کند. این شرکت به طور خاص بر ویژگی ویدیوی کوتاه خود، YouTube Shorts، و همچنین پست‌های انجمن تمرکز کرد. این پلتفرم اخیراً پست‌های انجمن را در تمام کانال‌های YouTube منتشر کرده است قبلا یک ویژگی که تنها پس از اینکه یک کانال 1000 مشترک جمع کرد فعال شد.

همچنین ببینید: یوتیوب در حال معرفی تبلیغات غیرقابل رد شدن به تلویزیون است

یوتیوب در پستی در انجمن انجمن خود اعلام کرد: «امروز، راه‌های زیادی برای ایجاد در یوتیوب وجود دارد – از پست‌های انجمن گرفته تا عکس‌های کوتاه، طولانی و زنده». «برای اولویت‌بندی این ویژگی‌های کلیدی، استوری‌ها حذف می‌شوند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «در حالی که استوری‌ها از بین می‌روند، ما دیده‌ایم که هم پست‌های انجمن و هم YouTube Shorts جایگزین‌های خوبی هستند که می‌توانند ارتباطات و مکالمات ارزشمندی را به مخاطبان ارائه دهند.

بسیار شبیه به اینکه چگونه YouTube Shorts پاسخ این شرکت به تسلط TikTok در فضای ویدیویی کوتاه است، داستان های یوتیوب پاسخ پلتفرم به ویژگی محبوب استوری اینستاگرام بود. داستان های YouTube شروع شد نورد کردن به برخی از سازندگان در سال 2018 و به طور رسمی در آن راه اندازی شد 2019.

این ویژگی به سازندگان با حداقل 10000 مشترک اجازه می‌دهد تا مجموعه‌های ویدیویی کوتاه زودگذری را ایجاد کنند که در صفحه اصلی مشترکین ظاهر می‌شود. استوری‌های یوتیوب 7 روز قبل از انقضا دوام داشتند، دقیقاً مانند حالت موقتی استوری‌های اینستاگرام.

با این حال، در یوتیوب، داستان‌ها هرگز واقعاً مطرح نشدند. حداقل، نه در مقایسه با سایر ویژگی ها.

طبق گفته YouTube، سازندگانی که از YouTube Shorts و YouTube Stories استفاده می‌کردند متوجه شدند که Shorts تعداد مشترکین بیشتری نسبت به Stories دارد.

یوتیوب همچنین اشاره کرد که پست‌های انجمن، که اکنون به طور گسترده‌تری در دسترس است، تعامل بهتری با مشترکین ایجاد می‌کند. این شرکت اخیرا نورد قابلیتی که پست‌های انجمن را قادر می‌سازد تا پس از 24 ساعت منقضی شوند، در صورتی که سازندگانی وجود داشته باشند که ماهیت زودگذر Stories را از دست بدهند.

در حالی که مطمئناً کاربرانی خواهند بود که ویژگی استوری‌های YouTube را از دست بدهند، خوب است که گاهی اوقات ویژگی‌های کمتر مورد استفاده را خاموش کنید تا پلتفرم با بسیاری از گزینه‌های گیج‌کننده گرفتار نشود، که به نوبه خود می‌تواند ترافیک کمتری را برای ویدیوها ایجاد کند. کانال ها

با این حال، با تمام آنچه گفته شد، هنوز هم دیدن اکانت رسمی توییتر یوتیوب جالب است. @TeamYouTube، به کاربر بگویید که داستان‌های YouTube فقط دو روز پیش به آرامی برای سازندگان بیشتری عرضه می‌شود.

خیلی طولانی است، داستان‌های YouTube و از همه محتوای موقت تشکر می‌کنیم.

#یوتیوب #از #شر #استوری #های #یوتیوب #خلاص #می #شود